Velký zvrat v případu egyptských úmrtí

Už víc než půl roku plní stránky novin i internet články o rodině Petra Kramného. O podezřelé m úmrtí jeho ženy a dcery během rodinné dovolené v Hurghadě slyšel či četl snad každý. Chvíli to vypadalo, že obě ženy zemřely na otravu a v médiích se spekulovalo, čím se vlastně otrávily.

 

Nyní se zdá, že skutečnost je zcela jiná. Policie obvinila Petra Kramného z vraždy své žena Moniky a dcery Klárky a tvrdí, že obě byly usmrceny elektrickým proudem. Informaci policisté zveřejnili teprve po svém návratu z Egypta, kde mimo jiné, sbírali stopy a informace o případu. Česká policie nyní tvrdí, že její a závěry a závěry egyptských policistů se shodují. Došli prý ke společnému závěru, že obě ženy zemřely pomocí elektrického proudu.

 

Petr Kramný je nyní ve vazbě a s médii místo něj komunikuje jeho advokát Jaromír Richter. „Udivuje mne, že s tím policie přichází až teď po návratu z Egypta, když už se to píše v obvinění,“ novinářům Richter. Advokát dále poukazuje na skutečnost, že něco jiného je prokázání příčiny úmrtí a něco jiného je prokázat souvislost úmrtí obou žen s jednáním petra Kramného.

 

Sám Petr Kramný i nadále tvrdí, že na smrti své dcery Klárky a manželky Moniky nemá žádný podíl. Soud ale na něj uvalil vazbu na základě policejních důkazů. Bude tedy velmi zajímavé sledovat, jak se bude případ nadále vyvíjet. Kramný si totiž stále stojí za svým. Tvrdí, že celá jeho rodina, včetně něj, měla ten den žaludeční potíže a ráno našel svou dceru a manželku mrtvé.

 

Zdroj: novinky.cz